Alternativ udlejning 4. kvartal 2014

Trænere og ledere ser her!
Hal A:
 
lørdag             den 11. okt.     Smacher cup                                              hele dagen
søndag           den 12. okt.     Smacher cup                                              hele dagen
mandag          den 13  okt.     Smacher cup                                              08.00-16.00.
lørdag             den 18. okt.     Håndbold kursus                                         08.00-17.00
søndag           den 19. okt.     Håndbold kursus                                         08.00-17.00
torsdag           den 06 nov.     Dansk skoleidræt                                        08.00-15.00
lørdag             den 08. nov.    Coop arrangement                                       hele dagen
tirsdag            den 11 nov.     Dansk skoleidræt                                        08.00-15.00    
mandag          den 17. nov.    Uddannelsesmesse                                     hele dagen
tirsdag            den.18. nov.    Uddannelsesmesse                                     hele dagen
onsdag           den.19 nov.     Uddannelsesmesse                                     hele dagen
torsdag           den.20 nov.     Uddannelsesmesse                                     hele dagen
fredag             den.21 nov.     Uddannelsesmesse                                     08.00-16.00.
                                           
 
 
Hal B:
 
lørdag             den 11.okt.      Smacher cup                                              hele dagen
søndag           den 12.okt.       Smacher cup                                              hele dagen
mandag          den 13.okt.      Smacher cup                                              08.00-16.00
lørdag             den 18.okt.      Håndbold  kursus                                        08.00-17.00
søndag           den 19.okt.      Håndbold  kursus                                        08.00-17.00                                          
onsdag           den 29 okt.      Møde                                                         12.00-22.00

søndag           den 02 nov.     Velgørenhedsbanko                                     hele dagen
torsdag           den 06 nov.     Dansk skoleidræt                                        08.00-15.00
tirsdag            den 11 nov.     Dansk skoleidræt                                        08.00-15.00
søndag           den.16. nov.    Young Enterprise                                        hele dagen
mandag          den.17 nov.     Young Enterprise                                        hele dagen
tirsdag            den.18 nov.     Uddannelsesmesse                                     hele dagen
onsdag           den.19 nov.     Uddannelsesmesse                                     hele dagen
torsdag           den.20 nov.     Uddannelsesmesse                                     hele dagen
fredag             den.21 nov..    Uddannelsesmesse                                     08.00-16.00
lørdag             den.06 dec.     Julefrokostbal                                             hele dagen